hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
Google News

Korumalı: HASTANE YÖNETİMİ SESSİZ KALDI! KAMUOYU İDDİALARA AÇIKLAMA BEKLİYOR.

Son Güncelleme :

15 Ocak 2024 - 14:17

/ 509 kez okundu.
Korumalı: HASTANE YÖNETİMİ SESSİZ KALDI! KAMUOYU İDDİALARA AÇIKLAMA BEKLİYOR.

Mehmet BAKIR
Sivas Medicana Hastanesi’nde neler oluyor? Ve ardından MEDİCANA HASTANESİ’NE SORUŞTURMA BAŞLATILDI. Haberlerimiz kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı. Hastane hakkında ileri sürülen bazı iddialara yer vermiş, gerekli işlemlerin başlatıldığını duyurmuştuk.
İddialar arasında öylesine dikkat çeken hatta “ olmaz böyle şey” dedirtecek konuların olduğunu da belirtmek isteriz.
Belgeleriyle birlikte arşivimizde bulunan haberleri yeri ve zamanı geldiğinde yayınlamaktan asla vazgeçmeyeceğimizi kamuoyuna ve ilgili makam yöneticilerine bir kez daha duyurmuş olalım.
Sivas Cumhuriyet Savcılığının 2024/413 Soruşturma sayılı dosyasında da soruşturmanın başlatıldığını, SGK tarafından da incelemelerin hassasiyetle yürütüldüğünü kamuoyuna duyuruyoruz.
Sivasmit gazetesi olarak bugüne kadar elimize ulaşan her türlü bilgi, belge ve ihbar değerindeki olayların üzerine gitmiş yetkili makamları görevlerine davet etmiştik.
Yine son günlerde Sivas Medicana Hastanesi ile ilgili elimize ulaşan onlarca belgeli iddialar bulunuyor . Basın ilkesi çerçevesinde iddialara yer verip gerek kamuoyunu gerekse ilgili yetkili makamların biran önce harekete geçmesini gazete olarak bekliyoruz
İddiaların ardı arkası kesilmezken Medicana Hastanesi yöneticilerinin sessiz kalması da son derece düşündürücü olarak nitelendiriliyor.