hava 10° Orta
DOLAR 31,0708 % % 0.17
EURO 33,6790 % % -0.05
GRAM ALTIN 2.032,57 % % 0,77
ÇEYREK A. 3.323,25 % % 0,77
BITCOIN 1.624.496 % 0.618
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

Turkiye - Süper Lig
13:30
EMS Yapı Sivasspor  EMS Yapı Sivasspor
4 : 1
Siltaş Yapı Pendikspor Siltaş Yapı Pendikspor
16:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
1 : 1
Corendon Alanyaspor Corendon Alanyaspor
16:00
Trabzonspor Trabzonspor
1 : 0
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
19:00
Istanbulspor AS Istanbulspor AS
0 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
Turkiye - 1. Lig
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
2 : 2
Kocaelispor Kocaelispor
13:30
Boluspor Boluspor
1 : 0
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
16:00
Manisa Futbol Kulübü Manisa Futbol Kulübü
1 : 1
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
19:00
Eyüpspor Eyüpspor
0 : 0
Sakaryaspor Sakaryaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
03:30
Barcelona SC Barcelona SC
1 : 2
SD Quito SD Quito
11:45
JK Tabasalu JK Tabasalu
11:45
MT Jalgpallikool FC Tallinn MT Jalgpallikool FC Tallinn
13:00
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
13:00
MFK Snina MFK Snina
13:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
13:00
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
13:00
Dabas FC Dabas FC
13:00
Kelen SC Kelen SC
15:00
Palhalma Agrospecial SE Palhalma Agrospecial SE
15:00
BKV Elore BKV Elore
15:15
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
3 : 0
Syrianska FC Syrianska FC
16:00
FK Khimki FK Khimki
16:00
PFK Krylia Sovyetov Samara PFK Krylia Sovyetov Samara
16:00
AIK AIK
1 : 1
Karlbergs BK Karlbergs BK
16:00
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
16:00
Dinamo Vologda Dinamo Vologda
16:00
MTK Budapest II MTK Budapest II
16:00
Putnok VSE Putnok VSE
17:00
SVU Gleinstatten SVU Gleinstatten
17:00
Allerheiligen Allerheiligen
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
13:00
Adıyaman 1954 Adıyaman 1954
13:00
Beyoğlu Yeni Çarşı Beyoğlu Yeni Çarşı
13:00
Hekimoglu Trabzon Hekimoglu Trabzon
0 : 1
İçel İdmanyurdu Spor İçel İdmanyurdu Spor
13:00
Anagold 24 Erzincanspor Anagold 24 Erzincanspor
13:00
Düzcespor Düzcespor
13:00
Iğdır FK Iğdır FK
13:00
Somaspor Somaspor
14:00
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
1 : 0
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
14:00
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
0 : 0
Altınordu FK Altınordu FK
14:00
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
14:00
Van Spor FK Van Spor FK
14:00
Hes İlaç Afyonspor Hes İlaç Afyonspor
14:00
Diyarbekirspor AS Diyarbekirspor AS
14:00
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
14:00
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
14:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
1 : 0
Ankaraspor Ankaraspor
14:00
İnegölspor İnegölspor
14:00
Denizlispor Denizlispor
14:00
Karaman FK Karaman FK
14:00
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
14:00
Kastamonuspor Kastamonuspor
14:00
Menemenspor Menemenspor
14:00
Fethiyespor Fethiyespor
14:00
Sarıyer Sarıyer
14:00
Isparta 32 Sporu Isparta 32 Sporu
14:00
Uşakspor Uşakspor
14:00
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
0 : 1
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
İngiltere - Premier Lig
16:30
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
1 : 0
Sheffield United Sheffield United
İspanya - LaLiga
16:00
Cadiz Cadiz
2 : 2
Celta de Vigo Celta de Vigo
18:15
Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla
2 : 1
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
20:30
Las Palmas Las Palmas
20:30
CA Osasuna CA Osasuna
23:00
Real Madrid Real Madrid
23:00
Sevilla Sevilla
Almanya - Bundesliga
17:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
1 : 2
Wolfsburg Wolfsburg
19:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
19:30
Hoffenheim Hoffenheim
21:30
Augsburg Augsburg
21:30
Freiburg Freiburg
Fransa - Ligue 1
15:00
Racing Club de Lens Racing Club de Lens
2 : 3
Monaco Monaco
17:00
Toulouse FC Toulouse FC
3 : 1
Lille OSC Lille OSC
17:00
OGC Nice OGC Nice
0 : 0
Clermont Foot 63 Clermont Foot 63
17:00
Le Havre Le Havre
1 : 2
Stade Reims Stade Reims
19:05
Paris St. Germain Paris St. Germain
0 : 0
Stade Rennais Stade Rennais
22:45
Marsilya Marsilya
22:45
Montpellier Montpellier
İtalya - Serie A
14:30
Juventus Turin Juventus Turin
3 : 2
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
17:00
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
1 : 1
SSC Napoli SSC Napoli
20:00
US Lecce US Lecce
20:00
Inter Milano Inter Milano
22:45
AC Milan AC Milan
22:45
Atalanta BC Atalanta BC
Hollanda - Eredivisie
14:15
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
1 : 2
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
16:30
Almere City FC Almere City FC
0 : 2
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
16:30
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
3 : 0
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
18:45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 0
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
22:00
Volendam Volendam
22:00
SC Heerenveen SC Heerenveen
Belçika - Pro Lig
15:30
Club Brugge Club Brugge
1 : 2
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
18:00
KAA Gent KAA Gent
2 : 1
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC
20:30
Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
20:30
Standart Liege Standart Liege
21:15
Eupen Eupen
21:15
Cercle Brugge Cercle Brugge
Portekiz - Liga Portugal
18:30
FC Vizela FC Vizela
2 : 0
Estoril Praia Estoril Praia
21:00
Benfica Lisbon Benfica Lisbon
21:00
Portimonense SC Portimonense SC
21:00
Gil Vicente Barcelos Gil Vicente Barcelos
21:00
FC Porto FC Porto
23:30
Rio Ave FC Rio Ave FC
23:30
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
İskoçya - Premier Lig
15:00
Motherwell FC Motherwell FC
1 : 3
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
AL Fayha FC AL Fayha FC
3 : 2
Abha Club Abha Club
20:00
AL Shabab FC (KSA) AL Shabab FC (KSA)
20:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
İngiltere - İngiltere Lig Kupası
18:00
Chelsea Chelsea
0 : 0
Liverpool Liverpool
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
14:00
Ayvalıkgücü Belediyespor Ayvalıkgücü Belediyespor
14:00
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
14:00
Edirnespor Edirnespor
14:00
Inegol Kafkas Genclikspor Inegol Kafkas Genclikspor
14:00
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
14:00
Arguvan Belediye Spor Arguvan Belediye Spor
14:00
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
14:00
Talasgucu Belediyespor Talasgucu Belediyespor
14:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
1 : 3
Kucukcekmece Sinop Spor Kucukcekmece Sinop Spor
14:00
Aliaga Futbol Aliaga Futbol
14:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
14:00
Eynesil Belediyespor Eynesil Belediyespor
14:00
Hacettepe 1945 SK Hacettepe 1945 SK
14:00
Ergene Velimese Spor Ergene Velimese Spor
2 : 2
Karşıyaka Karşıyaka
14:00
Turgutluspor Turgutluspor
1 : 2
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
14:00
Amasyaspor 1968 FK Amasyaspor 1968 FK
14:00
Bulvarspor Bulvarspor
14:00
Pazarspor Pazarspor
14:00
Efeler 09 Sfk Efeler 09 Sfk
14:00
Silifke Belediyespor Silifke Belediyespor
2 : 2
Elazığspor Elazığspor
14:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
14:00
Anadolu Universitesi Anadolu Universitesi
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
13:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
2 : 0
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
14:00
Kusadasispor Kusadasispor
0 : 0
Karakopru Belediye SK Karakopru Belediye SK
14:00
Darica Genclerbirligi Darica Genclerbirligi
1 : 0
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
14:00
Erbaaspor Erbaaspor
14:00
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
14:00
Ağrıspor 1970 Ağrıspor 1970
14:00
Bayburt İÖİ Bayburt İÖİ
14:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
14:00
Silivrispor Silivrispor
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
03:30
Porto Riko Porto Riko
2 : 1
Panama Panama
06:15
Kolombiya Kolombiya
0 : 1
Brezilya Brezilya
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
14:00
Cebelitarık Cebelitarık
1 : 1
Lihtenştayn Lihtenştayn
14:00
Gürcistan Gürcistan
3 : 0
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
15:30
Türkiye Türkiye
15:30
Yunanistan Yunanistan
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası
16:00
Supersport United Supersport United
1 : 1
Future FC Future FC
19:00
Al-Hilal Benghazi Al-Hilal Benghazi
19:00
USM Alger USM Alger
19:00
Abu Salim SC Abu Salim SC
19:00
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
19:00
Rivers United FC Rivers United FC
19:00
Dreams FC Dreams FC
19:00
Club Africain Club Africain
19:00
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
19:00
Diables Noirs Diables Noirs
22:00
Soar Guinea Soar Guinea
22:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
22:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
22:00
Rs Berkane Rs Berkane
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
13:00
Mus 1984 Musspor Mus 1984 Musspor
13:00
Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim Spor
14:00
Siirt IL Ozel Idaresi Spor Siirt IL Ozel Idaresi Spor
14:00
Tokat Belediye Plevne Spor Tokat Belediye Plevne Spor
14:00
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
14:00
Çatalcaspor Çatalcaspor
14:00
Orduspor 1967 Orduspor 1967
14:00
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
14:00
Alanya Kestelspor Alanya Kestelspor
14:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
İspanya - LaLiga 2
16:00
CD Eldense CD Eldense
2 : 0
Racing Club de Ferrol Racing Club de Ferrol
18:15
Alcorcon Alcorcon
0 : 0
Tenerife Tenerife
18:15
Burgos Burgos
1 : 0
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
20:30
Cartagena Cartagena
20:30
Elche Elche
23:00
SD Amorebieta SD Amorebieta
23:00
Albacete Balompie Albacete Balompie
İspanya - Primera Federacion
14:00
Cordoba Cordoba
4 : 0
Melilla Melilla
14:00
Atletico Baleares Atletico Baleares
0 : 1
Castellon Castellon
14:00
UD Ibiza UD Ibiza
0 : 0
Merida AD Merida AD
14:00
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
2 : 1
Ceuta Ceuta
18:00
Gimnastic Gimnastic
18:00
CD Teruel CD Teruel
18:00
CR Granada CR Granada
18:00
Antequera Antequera
20:00
Barcelona Atletic Barcelona Atletic
20:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
20:00
Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluqueno CF
20:00
Algeciras CF Algeciras CF
21:00
Lugo Lugo
21:00
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
22:00
CA Osasuna B CA Osasuna B
22:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
22:00
CF Intercity CF Intercity
22:00
Linares Linares
İspanya - Segunda Federacion
13:00
Getafe CF B Getafe CF B
0 : 0
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
13:30
Deportivo Aragon Deportivo Aragon
13:30
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
13:30
Mar Menor CF Mar Menor CF
13:30
CD Estepona CD Estepona
14:00
CD Cayon CD Cayon
1 : 1
Rayo Cantabria Rayo Cantabria
14:00
RC Deportivo Fabril RC Deportivo Fabril
1 : 3
Ourense CF Ourense CF
14:00
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
14:00
UD Barbastro UD Barbastro
14:00
Espanyol Barcelona B Espanyol Barcelona B
2 : 1
Santa Eulalia Santa Eulalia
14:00
Torrent CF Torrent CF
14:00
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
14:00
CE Andratx CE Andratx
0 : 2
Terrassa Terrassa
14:00
CE Europa CE Europa
14:00
Valencia CF Mestalla Valencia CF Mestalla
14:00
Ucam Murcia Ucam Murcia
14:00
Betis Deportivo Balompie Betis Deportivo Balompie
14:00
El Palo FC El Palo FC
0 : 1
FC La Union Atletico FC La Union Atletico
14:00
FC Cartagena B FC Cartagena B
1 : 1
Marbella Marbella
14:00
AD Union Adarve AD Union Adarve
3 : 3
Gimnastica Segoviana Gimnastica Segoviana
14:00
CD Ursaria CD Ursaria
1 : 0
Badajoz Badajoz
15:00
CD Mensajero CD Mensajero
15:00
AD Llerenense AD Llerenense
15:00
UD San Fernando UD San Fernando
0 : 0
CF Talavera de la Reina CF Talavera de la Reina
18:00
Velez CF Velez CF
18:00
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
18:15
Racing Club Villalbes Racing Club Villalbes
18:15
Compostela Compostela
18:30
CD Calahorra CD Calahorra
18:30
Naxara CD Naxara CD
18:30
Navalcarnero Navalcarnero
18:30
Numancia Numancia
19:00
Pontevedra Pontevedra
19:00
Zamora Zamora
19:00
Gimnastica Torrelavega Gimnastica Torrelavega
19:00
CD Covadonga CD Covadonga
19:00
CD Tudelano CD Tudelano
19:00
Utebo FC Utebo FC
19:00
Lleida Lleida
19:00
UE Costa Brava UE Costa Brava
19:00
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
19:00
Alzira Alzira
19:00
Cerdanyola del Valles Cerdanyola del Valles
19:00
Hercules CF Hercules CF
19:00
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
19:00
CD Manchego Ciudad Real CD Manchego Ciudad Real
19:00
Orihuela Orihuela
19:00
CA Antoniano CA Antoniano
19:00
Villanovense Villanovense
19:00
CD Illescas CD Illescas
19:00
RB Linense RB Linense
19:00
Cadiz CF B Cadiz CF B
20:00
Barakaldo CF Barakaldo CF
20:00
Real Sociedad C Real Sociedad C
Almanya - 2. Bundesliga
15:30
Hamburger SV Hamburger SV
1 : 0
SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg
15:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
2 : 0
Hansa Rostock Hansa Rostock
15:30
Greuther Furth Greuther Furth
2 : 1
Nürnberg Nürnberg
Almanya - 3. Lig
15:30
Hallescher FC Hallescher FC
3 : 0
Lubeck Lubeck
18:30
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
0 : 0
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
21:30
Sc Freiburg II Sc Freiburg II
21:30
SV Waldhof Mannheim 07 SV Waldhof Mannheim 07
Fransa - Championnat National U19
16:30
Amiens SC Amiens SC
16:30
FC Chambly Oise FC Chambly Oise
İtalya - Bahar Şampiyonası
12:45
AS Roma AS Roma
3 : 0
Genoa CFC Genoa CFC
15:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
15:00
SS Lazio SS Lazio
İtalya - Serie B
18:15
Modena FC Modena FC
0 : 0
Spezia Calcio Spezia Calcio
İtalya - Serie C, Grup A
16:00
PRO Patria PRO Patria
1 : 3
Renate Renate
18:00
LR Vicenza LR Vicenza
1 : 0
Triestina Calcio 1918 Triestina Calcio 1918
18:15
Novara Calcio Novara Calcio
1 : 0
Mantova Mantova
20:30
US Fiorenzuola US Fiorenzuola
20:30
Virtus Verona Virtus Verona
İtalya - Serie C, Grup B
16:00
Virtus Entella Virtus Entella
1 : 1
Fermana FC Fermana FC
16:00
Olbia Calcio Olbia Calcio
1 : 2
AS Gubbio AS Gubbio
17:00
Cesena Cesena
2 : 0
ASD Pineto Calcio ASD Pineto Calcio
18:15
Perugia Calcio SPA Perugia Calcio SPA
1 : 0
Juventus FC Juventus FC
22:45
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
22:45
Usd Sestri Levante 1919 Usd Sestri Levante 1919
İtalya - Serie C, Grup C
16:00
ACR Messina ACR Messina
2 : 2
AZ Picerno AZ Picerno
20:30
Potenza Calcio Potenza Calcio
20:30
FC Giugliano 1928 FC Giugliano 1928
20:30
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
20:30
US Avellino US Avellino
20:30
Casertana FC Casertana FC
20:30
SSD Brindisi SSD Brindisi
22:45
Latina Calcio Latina Calcio
22:45
Audace Cerignola Audace Cerignola
İtalya - Serie D, H Grubu
16:30
Citta Di Gallipoli Citta Di Gallipoli
16:30
US Bitonto Calcio US Bitonto Calcio
16:30
ASD Team Altamura ASD Team Altamura
16:30
SSD Casarano Calcio SSD Casarano Calcio
16:30
US Angri 1927 US Angri 1927
16:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
16:30
Paganese Paganese
16:30
ASD Gelbison ASD Gelbison
16:30
Martina Franca Martina Franca
16:30
FBC Gravina FBC Gravina
16:30
Barletta Barletta
16:30
Manfredonia Manfredonia
16:30
Matera Calcio Matera Calcio
16:30
AC Nardo AC Nardo
16:30
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
16:30
US Palmese 1914 US Palmese 1914
16:30
Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
16:30
Rotonda Calcio Rotonda Calcio
16:30
AC Nardo AC Nardo
16:30
ASD Team Altamura ASD Team Altamura
16:30
ASD Gelbison ASD Gelbison
16:30
Barletta Barletta
16:30
FBC Gravina FBC Gravina
16:30
US Angri 1927 US Angri 1927
16:30
Manfredonia Manfredonia
16:30
Citta Di Gallipoli Citta Di Gallipoli
16:30
Rotonda Calcio Rotonda Calcio
16:30
Paganese Paganese
16:30
SSD Casarano Calcio SSD Casarano Calcio
16:30
Martina Franca Martina Franca
16:30
US Bitonto Calcio US Bitonto Calcio
16:30
Matera Calcio Matera Calcio
16:30
US Palmese 1914 US Palmese 1914
16:30
Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
18:00
Fidelis Andria Fidelis Andria
18:00
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
Asd Alba Calcio Asd Alba Calcio
16:30
US Albenga US Albenga
16:30
Calcio Chieri 1955 Calcio Chieri 1955
16:30
Avc Vogherese 1919 Avc Vogherese 1919
16:30
Chisola Calcio Chisola Calcio
16:30
AC BRA AC BRA
16:30
Derthona FBC 1908 ASD Derthona FBC 1908 ASD
16:30
ASD Alcione Milano ASD Alcione Milano
16:30
Pinerolo Pinerolo
16:30
Borgosesia Calcio Borgosesia Calcio
16:30
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
16:30
Vado Fc Vado Fc
16:30
Acd Asti Calcio Acd Asti Calcio
16:30
Asd Alba Calcio Asd Alba Calcio
16:30
Citta Di Varese Citta Di Varese
16:30
Calcio Chieri 1955 Calcio Chieri 1955
16:30
Usd Lavagnese 1919 Usd Lavagnese 1919
16:30
Chisola Calcio Chisola Calcio
16:30
AC BRA AC BRA
16:30
Derthona FBC 1908 ASD Derthona FBC 1908 ASD
16:30
Rg Ticino Rg Ticino
16:30
US Fezzanese 1930 US Fezzanese 1930
16:30
Avc Vogherese 1919 Avc Vogherese 1919
16:30
AC Gozzano AC Gozzano
16:30
US Albenga US Albenga
16:30
Scd Ligorna 1922 Scd Ligorna 1922
16:30
ASD Alcione Milano ASD Alcione Milano
16:30
Pinerolo Pinerolo
16:30
Borgosesia Calcio Borgosesia Calcio
16:30
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
16:30
Vado Fc Vado Fc
16:30
Ssd Sanremese Calcio Ssd Sanremese Calcio
17:00
AC Gozzano AC Gozzano
17:00
Usd Lavagnese 1919 Usd Lavagnese 1919
17:00
Scd Ligorna 1922 Scd Ligorna 1922
17:00
Rg Ticino Rg Ticino
17:00
Ssd Sanremese Calcio Ssd Sanremese Calcio
17:00
Acd Asti Calcio Acd Asti Calcio
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
Desenzano Calvina Desenzano Calvina
16:30
Asd Calcio Brusaporto Asd Calcio Brusaporto
16:30
Ac Crema 1908 Ac Crema 1908
16:30
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
16:30
Gs Arconatese 1926 Gs Arconatese 1926
16:30
Usd Castellanzese 1921 Usd Castellanzese 1921
16:30
Ac Legnano 1913 Ac Legnano 1913
16:30
FC Clivense FC Clivense
16:30
Club Milano Ssd Club Milano Ssd
16:30
Ac Ponte San Pietro-Isola Ac Ponte San Pietro-Isola
16:30
Tritium Tritium
16:30
Ssd Real Calepina Fc Ssd Real Calepina Fc
16:30
Usd Caravaggio Usd Caravaggio
16:30
ASD Varesina Calcio ASD Varesina Calcio
16:30
Us Folgore Caratese Us Folgore Caratese
16:30
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16:30
Usd Casatese Usd Casatese
16:30
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909 Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
16:30
Pro Palazzolo Pro Palazzolo
16:30
Piacenza Calcio 1919 Piacenza Calcio 1919
16:30
Ac Ponte San Pietro-Isola Ac Ponte San Pietro-Isola
16:30
Ac Crema 1908 Ac Crema 1908
16:30
Asd Calcio Brusaporto Asd Calcio Brusaporto
16:30
Pro Palazzolo Pro Palazzolo
16:30
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
16:30
Ac Legnano 1913 Ac Legnano 1913
16:30
FC Clivense FC Clivense
16:30
Usd Casatese Usd Casatese
16:30
Piacenza Calcio 1919 Piacenza Calcio 1919
16:30
Club Milano Ssd Club Milano Ssd
16:30
Ssd Real Calepina Fc Ssd Real Calepina Fc
16:30
Usd Caravaggio Usd Caravaggio
16:30
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909 Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
16:30
Us Folgore Caratese Us Folgore Caratese
16:30
Usd Castellanzese 1921 Usd Castellanzese 1921
16:30
Desenzano Calvina Desenzano Calvina
16:30
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16:30
Tritium Tritium
İtalya - Serie D,C Grubu
16:30
Asd Atletico Castegnato Asd Atletico Castegnato
16:30
Ac Este Ac Este
16:30
Asd Cjarlins Muzane Asd Cjarlins Muzane
16:30
A.C. Mestre A.C. Mestre
16:30
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
16:30
Dolomiti Bellunesi Dolomiti Bellunesi
16:30
Chions 1972 Chions 1972
16:30
Mori S.Stefano Mori S.Stefano
16:30
Luparense Fc Luparense Fc
16:30
Bassano Bassano
16:30
Treviso Treviso
16:30
Usd Adriese 1906 Usd Adriese 1906
16:30
UC Montecchio Maggiore UC Montecchio Maggiore
16:30
Acd Campodarsego Calcio Acd Campodarsego Calcio
16:30
Chioggia Chioggia
16:30
Portosummaga Portosummaga
16:30
Usd Breno Usd Breno
16:30
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
16:30
Bassano Bassano
16:30
Asd Atletico Castegnato Asd Atletico Castegnato
16:30
Portosummaga Portosummaga
16:30
Usd Breno Usd Breno
16:30
Acd Campodarsego Calcio Acd Campodarsego Calcio
16:30
Chions 1972 Chions 1972
16:30
Ac Este Ac Este
16:30
Asd Cjarlins Muzane Asd Cjarlins Muzane
16:30
Dolomiti Bellunesi Dolomiti Bellunesi
16:30
Luparense Fc Luparense Fc
16:30
Mori S.Stefano Mori S.Stefano
16:30
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
16:30
Usd Adriese 1906 Usd Adriese 1906
16:30
UC Montecchio Maggiore UC Montecchio Maggiore
16:30
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
16:30
Treviso Treviso
16:30
A.C. Mestre A.C. Mestre
16:30
Chioggia Chioggia
İtalya - Serie D,D Grubu
16:30
Asd Calcio Certaldo Asd Calcio Certaldo
16:30
Borgo San Donnino Borgo San Donnino
16:30
Athletic Carpi Athletic Carpi
16:30
US Corticella US Corticella
16:30
Sammaurese Calcio Sammaurese Calcio
16:30
ASD Fanfulla ASD Fanfulla
16:30
Aglianese Calcio 1923 Aglianese Calcio 1923
16:30
Lentigione Calcio Lentigione Calcio
16:30
Forli FC Forli FC
16:30
Prato Prato
16:30
Imolese Calcio Imolese Calcio
16:30
Sangiuliano City FC Sangiuliano City FC
16:30
Mezzolara Calcio Mezzolara Calcio
16:30
Asd Sant Angelo Asd Sant Angelo
16:30
SCD Progresso SCD Progresso
16:30
US Pistoiese 1921 US Pistoiese 1921
16:30
Ravenna Ravenna
16:30
Victor San Marino Victor San Marino
16:30
ASD Fanfulla ASD Fanfulla
16:30
SCD Progresso SCD Progresso
16:30
Prato Prato
16:30
Asd Calcio Certaldo Asd Calcio Certaldo
16:30
Asd Sant Angelo Asd Sant Angelo
16:30
Sammaurese Calcio Sammaurese Calcio
16:30
Borgo San Donnino Borgo San Donnino
16:30
Imolese Calcio Imolese Calcio
16:30
Lentigione Calcio Lentigione Calcio
16:30
Mezzolara Calcio Mezzolara Calcio
16:30
Sangiuliano City FC Sangiuliano City FC
16:30
Ravenna Ravenna
16:30
US Corticella US Corticella
16:30
Aglianese Calcio 1923 Aglianese Calcio 1923
16:30
US Pistoiese 1921 US Pistoiese 1921
16:30
Forli FC Forli FC
16:30
Victor San Marino Victor San Marino
16:30
Athletic Carpi Athletic Carpi
İtalya - Serie D,E Grubu
16:30
Figline Figline
16:30
Vivi Altotevere Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro
16:30
ASD Sangiovannese 1927 ASD Sangiovannese 1927
16:30
Grosseto Grosseto
16:30
GSD Ghivizzano Borgoamozzano GSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:30
US Pianese US Pianese
16:30
Mobilieri Ponsacco Mobilieri Ponsacco
16:30
ASD San Donato Tavarnelle ASD San Donato Tavarnelle
16:30
SC Cenaia 1969 SC Cenaia 1969
16:30
Tau Calcio Altopascio Tau Calcio Altopascio
16:30
SC Trestina SC Trestina
16:30
Orvietana Calcio Orvietana Calcio
16:30
Livorno Livorno
16:30
Real Forte Querceta Real Forte Querceta
16:30
Poggibonsi Poggibonsi
16:30
Aquila Montevarchi Aquila Montevarchi
16:30
Vivi Altotevere Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro
16:30
SC Cenaia 1969 SC Cenaia 1969
16:30
Grosseto Grosseto
16:30
Figline Figline
16:30
Tau Calcio Altopascio Tau Calcio Altopascio
16:30
US Follonica Gavorrano US Follonica Gavorrano
16:30
Real Forte Querceta Real Forte Querceta
16:30
GSD Ghivizzano Borgoamozzano GSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:30
ASD Seravezza Pozzi Calcio ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:30
Livorno Livorno
16:30
US Pianese US Pianese
16:30
Mobilieri Ponsacco Mobilieri Ponsacco
16:30
ASD San Donato Tavarnelle ASD San Donato Tavarnelle
16:30
Poggibonsi Poggibonsi
16:30
Orvietana Calcio Orvietana Calcio
16:30
ASD Sangiovannese 1927 ASD Sangiovannese 1927
16:30
Aquila Montevarchi Aquila Montevarchi
16:30
SC Trestina SC Trestina
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
SS Sambenedettese Calcio SS Sambenedettese Calcio
16:30
Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo
16:30
Forsempronese 1949 SD Arl Forsempronese 1949 SD Arl
16:30
Notaresco Calcio Notaresco Calcio
16:30
Vastogirardi Calcio Vastogirardi Calcio
16:30
United Riccione United Riccione
16:30
FC Vigor Senigallia FC Vigor Senigallia
16:30
Atletico Ascoli Atletico Ascoli
16:30
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16:30
Termoli Termoli
16:30
Tivoli Calcio 1919 Tivoli Calcio 1919
16:30
SSD Citta Di Campobasso SSD Citta Di Campobasso
16:30
Fano Fano
16:30
Chieti Chieti
16:30
Asd Sora Calcio 1907 Asd Sora Calcio 1907
16:30
Matese Matese
16:30
Roma City FC Roma City FC
16:30
L’Aquila Calcio 1927 L’Aquila Calcio 1927
16:30
Atletico Ascoli Atletico Ascoli
16:30
Roma City FC Roma City FC
16:30
Chieti Chieti
16:30
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16:30
Matese Matese
16:30
Fano Fano
16:30
L’Aquila Calcio 1927 L’Aquila Calcio 1927
16:30
Tivoli Calcio 1919 Tivoli Calcio 1919
16:30
Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo
16:30
FC Vigor Senigallia FC Vigor Senigallia
16:30
SSD Citta Di Campobasso SSD Citta Di Campobasso
16:30
Asd Sora Calcio 1907 Asd Sora Calcio 1907
16:30
Termoli Termoli
16:30
Forsempronese 1949 SD Arl Forsempronese 1949 SD Arl
16:30
United Riccione United Riccione
16:30
SS Sambenedettese Calcio SS Sambenedettese Calcio
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
AS Ostia Mare Lido Calcio AS Ostia Mare Lido Calcio
16:30
Nf Ardea Nf Ardea
16:30
ASD Flaminia Civita Castellana ASD Flaminia Civita Castellana
16:30
Cynthialbalonga Calcio Cynthialbalonga Calcio
16:30
ASD Gladiator 1924 ASD Gladiator 1924
16:30
Budoni Calcio Budoni Calcio
16:30
Romana FC Romana FC
16:30
ASD Cassino Calcio 1924 ASD Cassino Calcio 1924
16:30
ASD Trastevere Calcio ASD Trastevere Calcio
16:30
Cavese Cavese
16:30
Atletico Uri Atletico Uri
16:30
San Marzano Calcio San Marzano Calcio
16:30
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
16:30
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
16:30
Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra
16:30
Nf Ardea Nf Ardea
16:30
Romana FC Romana FC
16:30
Atletico Uri Atletico Uri
16:30
Budoni Calcio Budoni Calcio
16:30
ASD Flaminia Civita Castellana ASD Flaminia Civita Castellana
16:30
San Marzano Calcio San Marzano Calcio
16:30
ASD Gladiator 1924 ASD Gladiator 1924
16:30
ASD Cassino Calcio 1924 ASD Cassino Calcio 1924
16:30
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
16:30
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
16:30
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
16:30
Cavese Cavese
16:30
AS Ostia Mare Lido Calcio AS Ostia Mare Lido Calcio
16:30
Cynthialbalonga Calcio Cynthialbalonga Calcio
16:30
Sassari Calcio Latte Dolce Sassari Calcio Latte Dolce
16:30
Asd Anzio Calcio 1924 Asd Anzio Calcio 1924
16:30
ASD Trastevere Calcio ASD Trastevere Calcio
İtalya - Serie D,I Grubu
16:30
Akragas Akragas
16:30
Real Casalnuovo Real Casalnuovo
16:30
Nuova Gioiese Nuova Gioiese
16:30
ASD Citta Di Acireale 1946 ASD Citta Di Acireale 1946
16:30
ASD Portici 1906 ASD Portici 1906
16:30
San Luca Calcio San Luca Calcio
16:30
US Castrovillari Calcio US Castrovillari Calcio
16:30
AC Locri 1909 AC Locri 1909
16:30
Vibonese Calcio Vibonese Calcio
16:30
Asd Canicatti Asd Canicatti
16:30
Asd Canicatti Asd Canicatti
16:30
Akragas Akragas
16:30
ASD Sancataldese Calcio ASD Sancataldese Calcio
16:30
US Castrovillari Calcio US Castrovillari Calcio
16:30
ASD Citta Di Acireale 1946 ASD Citta Di Acireale 1946
16:30
Citta Di Sant Agata Citta Di Sant Agata
16:30
San Luca Calcio San Luca Calcio
16:30
ASD Licata 1931 ASD Licata 1931
16:30
Siracusa Siracusa
16:30
ASD Portici 1906 ASD Portici 1906
16:30
Fenice Amaranto Fenice Amaranto
16:30
Ragusa Calcio Ragusa Calcio
16:30
AC Locri 1909 AC Locri 1909
16:30
Vibonese Calcio Vibonese Calcio
16:30
Igea Virtus Barcellona Igea Virtus Barcellona
16:30
Trapani Calcio Trapani Calcio
17:00
Ragusa Calcio Ragusa Calcio
17:00
Igea Virtus Barcellona Igea Virtus Barcellona
17:00
Citta Di Sant Agata Citta Di Sant Agata
17:00
Fenice Amaranto Fenice Amaranto
17:30
Trapani Calcio Trapani Calcio
17:30
ASD Sancataldese Calcio ASD Sancataldese Calcio
Belçika - Challenger Pro Lig
15:30
K Beerschot VA K Beerschot VA
0 : 0
RFC Seraing RFC Seraing
18:00
Jong KRC Genk Jong KRC Genk
0 : 0
Lommel SK Lommel SK
21:15
Royal Francs Borains Royal Francs Borains
21:15
Zulte Zulte
Belçika - Nationale 1
16:30
Yound Reds Antwerpen U23 Yound Reds Antwerpen U23
16:30
KFC Dessel Sport KFC Dessel Sport
17:00
Royal Knokke FC Royal Knokke FC
17:00
Tienen Tienen
17:00
Ursl Vise Ursl Vise
2 : 0
UR Namur UR Namur
17:00
Jeugd Oud Heverlee Leuven Jeugd Oud Heverlee Leuven
17:00
Raal La Louviere Raal La Louviere
17:00
Capellen Capellen
17:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
Portekiz - Campeonato de Portugal
14:00
GD Fabril do Barreiro GD Fabril do Barreiro
0 : 1
FC Barreirense FC Barreirense
15:00
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
15:00
AC Marinhense AC Marinhense
18:00
SC Vila Real SC Vila Real
18:00
AD Camacha AD Camacha
18:00
CD Portosantense CD Portosantense
18:00
AD Limianos AD Limianos
18:00
CD Vilar Perdizes CD Vilar Perdizes
18:00
Gdrc Os Sandinenses Gdrc Os Sandinenses
18:00
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
18:00
Riberirao Riberirao
18:00
Brito SC Brito SC
18:00
Tirsense Tirsense
18:00
SC Mirandela SC Mirandela
18:00
Dumiense Cjpii Futebol Sad Dumiense Cjpii Futebol Sad
18:00
O Elvas Cad O Elvas Cad
18:00
FC Serpa FC Serpa
18:00
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
18:00
Juventude SC Evora Juventude SC Evora
18:00
CF Oliveira Douro CF Oliveira Douro
18:00
Salgueiros Porto Salgueiros Porto
18:00
Louletano DC Louletano DC
18:00
Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
18:00
Uniao SC Paredes Uniao SC Paredes
18:00
Atletico de Vila Mea Atletico de Vila Mea
18:00
Real SC Queluz Real SC Queluz
18:00
Lusitano GC Lusitano GC
18:00
AD Marco 09 AD Marco 09
18:00
Acdr Lamelas Acdr Lamelas
18:00
LGC Moncarapachense LGC Moncarapachense
18:00
Imortal DC Imortal DC
18:00
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
18:00
Gondomar Gondomar
18:00
Amarante FC Amarante FC
18:00
Florgrade FC Florgrade FC
18:00
Rebordosa AC Rebordosa AC
18:00
SC Sao Joao de Ver SC Sao Joao de Ver
18:00
Uniao de Tomar Uniao de Tomar
18:00
UD Santarem UD Santarem
18:00
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
18:00
SC Beira Mar SC Beira Mar
18:00
FC Alverca B FC Alverca B
18:00
Mortagua Mortagua
19:00
Rabo de Peixe Rabo de Peixe
19:00
Gd Peniche Gd Peniche
19:00
SC Lusitania SC Lusitania
19:00
Sport Benfica Castelo Branco Sport Benfica Castelo Branco
Portekiz - İkinci Lig
14:00
CD Mafra CD Mafra
0 : 0
Maritimo Madeira Maritimo Madeira
17:00
CF Os Belenenses CF Os Belenenses
0 : 2
SCU Torreense SCU Torreense
Portekiz - Liga Portugal 3
18:00
Atletico Clube de Portugal Atletico Clube de Portugal
18:00
Varzim SC Varzim SC
18:00
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
18:00
Anadia Anadia
18:00
SC Vianense SC Vianense
18:00
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
18:00
FC Oliveira do Hospital FC Oliveira do Hospital
18:00
Caldas Caldas
18:00
Sporting Lisbon B Sporting Lisbon B
18:00
CA Pero Pinheiro CA Pero Pinheiro
18:00
1 Dezembro 1 Dezembro
18:00
Amora FC Amora FC
ABD - ABD MLS
00:45
Los Angeles FC Los Angeles FC
2 : 1
Seattle Sounders Seattle Sounders
03:30
Charlotte FC Charlotte FC
1 : 0
New York City FC New York City FC
03:30
Dc United Dc United
3 : 1
New England Revolution New England Revolution
03:30
Orlando City SC Orlando City SC
0 : 0
CF Montreal CF Montreal
03:30
Philadelphia Union Philadelphia Union
2 : 2
Chicago Fire Chicago Fire
04:30
Austin FC Austin FC
1 : 2
Minnesota United FC Minnesota United FC
04:30
FC Dallas FC Dallas
2 : 1
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
04:30
Houston Dynamo Houston Dynamo
1 : 1
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
04:30
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
1 : 1
Real Salt Lake Real Salt Lake
06:30
Portland Timbers Portland Timbers
4 : 1
Colorado Rapids Colorado Rapids
22:30
FC Cincinnati FC Cincinnati
22:30
Toronto FC Toronto FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
13:00
1. FC Cologne 1. FC Cologne
0 : 2
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
13:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
3 : 1
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
13:00
Fortuna Dusseldorf Fortuna Dusseldorf
1 : 2
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
13:00
MSV Duisburg MSV Duisburg
0 : 2
TSV Alemannia Aachen TSV Alemannia Aachen
13:00
SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
1 : 1
FC Schalke 04 FC Schalke 04
13:00
VFL Bochum VFL Bochum
2 : 3
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
15:00
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
15:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
SV Meppen SV Meppen
4 : 1
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
0 : 0
Meuselwitz Meuselwitz
15:00
Chemnitzer Chemnitzer
1 : 1
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
16:00
E. Norderstedt E. Norderstedt
16:00
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
16:00
TSV Havelse TSV Havelse
1 : 0
Eimsbutteler TV Eimsbutteler TV
17:00
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
1 : 3
SV DROCHTERSEN/ASSEL SV DROCHTERSEN/ASSEL
Almanya - Bremen-Liga
15:00
SV Hemelingen SV Hemelingen
5 : 2
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
17:00
TUS Komet Arsten TUS Komet Arsten
17:00
SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Vegesack
17:00
Leher TS Leher TS
17:00
Brinkumer Brinkumer
17:30
Blumenthaler SV Blumenthaler SV
17:30
BTS Neustadt BTS Neustadt
Almanya - Oberliga Hamburg
12:45
HEBC Hamburg HEBC Hamburg
3 : 2
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
16:00
Etsv Hamburg Etsv Hamburg
3 : 0
Tura Harksheide Tura Harksheide
16:00
Halstenbek Rellingen Halstenbek Rellingen
16:00
Union Tornesch Union Tornesch
16:00
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
1 : 3
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
16:00
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
16:00
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
Almanya - Oberliga Mittelrhein
17:00
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
17:00
FC Hurth FC Hurth
17:00
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
17:00
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
17:00
FC Hennef 05 FC Hennef 05
17:00
TUS BW Konigsdorf TUS BW Konigsdorf
17:00
Bonner Bonner
5 : 0
FC Germania Teveren FC Germania Teveren
17:00
Bcv Glesch-Paffendorf Bcv Glesch-Paffendorf
17:00
Spvg Porz Spvg Porz
17:15
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
17:15
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
17:15
FV Bonn-Endenich 1908 FV Bonn-Endenich 1908
17:15
Sve Hohkeppel Sve Hohkeppel
17:15
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
17:15
VfL Vichttal VfL Vichttal
Almanya - Oberliga Niederrhein
17:00
ETB SW Essen ETB SW Essen
17:00
SV Sonsbeck SV Sonsbeck
17:00
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
17:00
Sportfreunde Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07
17:00
Homberg Homberg
17:00
TVD Velbert 1870 TVD Velbert 1870
17:00
Ratingen SV Germania 04/19 Ratingen SV Germania 04/19
1 : 3
VFB 03 Hilden VFB 03 Hilden
17:00
DJK Adler Union Frintrop DJK Adler Union Frintrop
17:00
TSV Meerbusch TSV Meerbusch
17:30
FC Buderich 02 FC Buderich 02
17:30
1. FC Kleve 1. FC Kleve
17:30
Mulheimer FC 97 Mulheimer FC 97
17:30
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Almanya - Oberliga Niedersachsen
16:00
Heeslinger SC Heeslinger SC
16:00
USI Lupo Martini Wolfsburg USI Lupo Martini Wolfsburg
16:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
3 : 2
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
16:00
Vorsfelde Vorsfelde
16:00
SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
16:00
TUS Bersenbruck TUS Bersenbruck
16:00
Bornreihe Bornreihe
16:00
Hildesheim Hildesheim
4 : 1
R. Ehlershausen R. Ehlershausen
17:00
Oldenburg Oldenburg
17:00
Arminia Hannover Arminia Hannover
Almanya - Oberliga NOFV Güney
15:30
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
15:30
SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
15:30
Budissa Bautzen Budissa Bautzen
15:30
Magdeburg (A) Magdeburg (A)
15:30
Plauen Plauen
15:30
Auerbach 1906 Auerbach 1906
15:30
FC Einheit Wernigerode FC Einheit Wernigerode
15:30
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
14:00
TUS Makkabi Berlin TUS Makkabi Berlin
3 : 2
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949 RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:30
SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin
15:30
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
15:30
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
15:30
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
15:30
BSV Eintracht Mahlsdorf BSV Eintracht Mahlsdorf
15:30
Borussia Berlin Borussia Berlin
15:30
Optik Rathenow Optik Rathenow
15:30
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
15:30
Neustrelitz Neustrelitz
15:30
Rostocker FC Rostocker FC
16:00
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
16:00
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
Almanya - Oberliga Westfalen
16:00
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
4 : 1
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
17:00
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
1 : 1
TUS Ennepetal TUS Ennepetal
17:00
1. FC Gievenbeck 1949 1. FC Gievenbeck 1949
17:00
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
17:00
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
17:00
SV Schermbeck SV Schermbeck
17:00
Eintracht Rheine Eintracht Rheine
17:00
VfL Sportfreunde Lotte 1929 VfL Sportfreunde Lotte 1929
17:00
SPVGG Vreden 1921 SPVGG Vreden 1921
17:00
Erkenschwick Erkenschwick
17:30
SG Finnentrop/Bamenohl SG Finnentrop/Bamenohl
17:30
Sportfreunde Siegen 1899 Sportfreunde Siegen 1899
Almanya - Regionalliga Batı
16:00
RW Oberhausen RW Oberhausen
0 : 1
Fortuna Dusseldorf II Fortuna Dusseldorf II
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
16:00
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
2 : 3
Heider Heider
17:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
17:00
FC Dornbreite FC Dornbreite
17:30
Inter Turkspor Kiel Inter Turkspor Kiel
17:30
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
17:30
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
17:30
Inter Turkspor Kiel Inter Turkspor Kiel
Andorra - İkinci Lig
16:00
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
16:00
FS La Massana FS La Massana
19:00
Santa Coloma B Santa Coloma B
19:00
Atletic Club Escaldes B Atletic Club Escaldes B
Andorra - Premier Lig
13:00
CE Carroi CE Carroi
0 : 4
Atletic Club d'Escaldes Atletic Club d'Escaldes
15:30
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
15:30
FC Ordino FC Ordino
18:00
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
18:00
Inter Club de Escaldes Inter Club de Escaldes
20:30
FC Pas de La Casa FC Pas de La Casa
20:30
FC Penya d`Andorra FC Penya d`Andorra
Angola - Girabola
17:00
Santa Rita Santa Rita
17:00
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
18:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
18:00
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
CA Huracan CA Huracan
0 : 0
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
01:30
Belgrano De Cordoba Belgrano De Cordoba
2 : 2
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
04:00
CA Sarmiento Junin CA Sarmiento Junin
0 : 0
CA Barracas Central CA Barracas Central
04:00
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
4 : 1
Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
23:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
23:00
Boca Juniors Boca Juniors
Arjantin - Primera B
23:00
CSD Merlo CSD Merlo
23:00
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
23:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
23:00
CA Colegiales CA Colegiales
Arjantin - Primera C
01:00
Real Pilar FC Real Pilar FC
2 : 2
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
Arjantin - Primera Nacional
00:00
CD Maipu CD Maipu
0 : 2
San Martin de San Juan San Martin de San Juan
03:45
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
1 : 1
Arsenal de Sarandi Arsenal de Sarandi
23:00
CA Guemes CA Guemes
23:00
Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino
23:00
Gimnasia Y Esgrima Jujuy Gimnasia Y Esgrima Jujuy
23:00
Guillermo Brown Guillermo Brown
23:00
CA San Telmo CA San Telmo
23:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
15:30
Lushnja Lushnja
15:30
KS Kastrioti Kruje KS Kastrioti Kruje
15:30
KS Besa Kavaje KS Besa Kavaje
15:30
Luz i Vogel Luz i Vogel
15:30
KS Burreli KS Burreli
15:30
FK Tomori Berat FK Tomori Berat
15:30
Flamurtari Vlore Flamurtari Vlore
Arnavutluk - Kategoria Superiore
15:30
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
15:30
KF Teuta KF Teuta
15:30
KS Kukesi KS Kukesi
1 : 2
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
19:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
19:00
FK Partizani Tirana FK Partizani Tirana
Avustralya - A-Ligi
09:00
Newcastle United Jets Newcastle United Jets
2 : 2
Macarthur FC Macarthur FC
09:00
Melbourne Victory FC Melbourne Victory FC
0 : 1
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Avustralya - Kuzey NSW NPL
06:30
Charlestown Azzurri FC Charlestown Azzurri FC
2 : 1
New Lambton FC New Lambton FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
09:30
White City Woodville White City Woodville
0 : 3
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL,Victoria
08:30
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
08:30
Altona Magic SC Altona Magic SC
09:00
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
1 : 3
Dandenong City SC Dandenong City SC
Avustralya - NSW NPL 1
07:00
Sydney United Sydney United
1 : 2
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
07:00
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
2 : 2
Marconi Stallions Marconi Stallions
08:00
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
3 : 1
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
Avustralya - Queensland NPL
09:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
1 : 1
Moreton City Excelsior FC Moreton City Excelsior FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
08:00
Sunshine Coast Wanderers FC Sunshine Coast Wanderers FC
1 : 8
Brisbane City FC Brisbane City FC
10:00
Souths United FC Souths United FC
4 : 2
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
Avusturya - 2. Liga
12:30
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
3 : 2
Josko Ried Josko Ried
Avusturya - Bundesliga
16:30
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
2 : 0
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
16:30
WSG Tirol WSG Tirol
0 : 2
Sturm Graz Sturm Graz
19:00
Rapid Wien Rapid Wien
0 : 0
FK Austria Wien FK Austria Wien
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
ARAZ NAKCHIVAN PFK ARAZ NAKCHIVAN PFK
0 : 3
Zira FK Zira FK
18:00
Karabağ FK Karabağ FK
1 : 0
Sumgayit FK Sumgayit FK
BAE - Arap Körfez Ligi
16:30
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
3 : 0
Ajman Club Ajman Club
16:30
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
1 : 2
Al Wahda FC (Uae) Al Wahda FC (Uae)
19:00
Baniyas Club Baniyas Club
0 : 0
Al Ain FC Al Ain FC
Bahreyn - Bahreyn Kral Kupası
18:30
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
18:30
Manama Club Manama Club
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Guabira Montero Guabira Montero
1 : 2
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
22:00
Club Aurora Club Aurora
22:00
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
Bosna Hersek - Premier Lig
15:00
FK Tuzla City FK Tuzla City
0 : 1
NK Posusje NK Posusje
15:00
NK Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg
15:00
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
17:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
5 : 0
FK IGMAN KONJIC FK IGMAN KONJIC
Botsvana - Premier Lig
17:00
Holy Ghost Holy Ghost
17:00
Sua Flamingoes Sua Flamingoes
17:30
Masitaoka FC Masitaoka FC
17:30
Matebele Matebele
17:30
Tafic FC Tafic FC
17:30
Vtm FC Vtm FC
Brezilya - Alagoano
22:00
AA Coruripe AL AA Coruripe AL
22:00
CR Brasil AL CR Brasil AL
22:00
Cruzeiro Arapiraca AL Cruzeiro Arapiraca AL
22:00
CS Esportiva AL CS Esportiva AL
Brezilya - Amapaense
22:00
Independente EC AP Independente EC AP
22:00
Ypiranga Clube AP Ypiranga Clube AP
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
22:00
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
22:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Sao Francisco AC Sao Francisco AC
01:00
SC Humaita AC SC Humaita AC
23:00
Independencia FC AC Independencia FC AC
23:00
AD Vasco Da Gama AC AD Vasco Da Gama AC
Brezilya - Campeonato Capixaba
21:30
Nova Venecia ES Nova Venecia ES
21:30
Rio Branco AC ES Rio Branco AC ES
23:30
Real Noroestes ES Real Noroestes ES
23:30
Desportiva Ferroviaria ES Desportiva Ferroviaria ES
Brezilya - Campeonato Tocantinense
22:00
Capital FC TO Capital FC TO
22:00
Bela Vista TO Bela Vista TO
Brezilya - Candango, Serie A
01:30
SE Gama DF SE Gama DF
2 : 0
Paranoa EC DF Paranoa EC DF
21:30
Planaltina EC DF Planaltina EC DF
21:30
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
21:30
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
21:30
SE Santa Maria DF SE Santa Maria DF
21:30
Capital CF DF Capital CF DF
21:30
SE Ceilandense DF SE Ceilandense DF
Brezilya - Carioca
00:30
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
1 : 2
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
22:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
22:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
Brezilya - Catarinense
00:00
Chapecoense SC Chapecoense SC
0 : 1
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
01:00
Joinville EC SC Joinville EC SC
0 : 0
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
01:30
CN Marcilio Dias SC CN Marcilio Dias SC
1 : 1
Nacao SC Nacao SC
Brezilya - Cearense
22:00
FC Atletico Cearense CE FC Atletico Cearense CE
22:00
Caucaia Caucaia
23:00
Floresta EC CE Floresta EC CE
23:00
Maracana CE Maracana CE
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Itapipoca EC CE Itapipoca EC CE
22:00
Tiradentes CE Tiradentes CE
23:00
Icasa CE Icasa CE
23:00
Pague Menos CE Pague Menos CE
Brezilya - Gaucho
01:00
Guarany de Bage FC Guarany de Bage FC
1 : 0
EC Sao Luiz EC Sao Luiz
01:00
FC Santa Cruz RS FC Santa Cruz RS
01:00
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
22:00
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
22:00
Jataiense GO Jataiense GO
22:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
22:00
Goianesia EC GO Goianesia EC GO
22:00
Goiania EC GO Goiania EC GO
22:00
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
22:00
Goiatuba EC GO Goiatuba EC GO
22:00
Goias EC GO Goias EC GO
Brezilya - Maranhense
22:00
Pinheiro AC MA Pinheiro AC MA
22:00
Moto Clube MA Moto Clube MA
Brezilya - Mineiro
17:00
Pouso Alegre MG Pouso Alegre MG
0 : 2
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
22:00
Itabirito FC MG Itabirito FC MG
22:00
CA Patrocinense MG CA Patrocinense MG
Brezilya - Paraense
16:00
Tuna Laso PA Tuna Laso PA
16:00
Santa Rosa PA Santa Rosa PA
22:00
Cameta PA Cameta PA
22:00
Bragantino Clube do Para PA Bragantino Clube do Para PA
22:00
Tapajos FC PA Tapajos FC PA
22:00
Caete PA Caete PA
23:00
Clube DO Remo PA Clube DO Remo PA
23:00
Aguia De Maraba PA Aguia De Maraba PA
Brezilya - Paraibano
22:00
Campinense PB Campinense PB
22:00
CS Paraibano PB CS Paraibano PB
23:00
Pombal EC PB Pombal EC PB
23:00
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
23:00
Sousa EC PB Sousa EC PB
23:00
Treze FC PB Treze FC PB
Brezilya - Paranaense
22:00
Londrina EC PR Londrina EC PR
22:00
Maringa FC PR Maringa FC PR
22:00
Azuriz FC PR Azuriz FC PR
22:00
PSTC Procopense PR PSTC Procopense PR
22:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
22:00
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
22:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
22:00
Clube Andraus Brasil PR Clube Andraus Brasil PR
22:00
Aruko Sports PR Aruko Sports PR
22:00
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
22:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
22:00
Independente FSJ PR Independente FSJ PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
3 : 1
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
00:00
EC Santo Andre SP EC Santo Andre SP
0 : 0
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
17:00
Santos FC SP Santos FC SP
2 : 1
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
01:00
Barretos SP Barretos SP
0 : 0
America FC SP America FC SP
01:00
Independente SP Independente SP
2 : 3
CA Taquaritinga SP CA Taquaritinga SP
16:00
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
16:00
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
16:30
AA Francana SP AA Francana SP
16:30
Rio Branco SP Rio Branco SP
17:00
Nacional AC SP Nacional AC SP
17:00
Uniao Barbarense Uniao Barbarense
21:00
CA Joseense SP CA Joseense SP
21:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
16:00
CA Juventus SP CA Juventus SP
2 : 0
EC Taubate SP EC Taubate SP
16:00
Monte Azul SP Monte Azul SP
1 : 1
EC Noroeste SP EC Noroeste SP
17:10
Ferroviaria Ferroviaria
17:10
Capivariano SP Capivariano SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
00:00
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
3 : 2
Red Bull Brasil SP Red Bull Brasil SP
01:15
Marilia AC SP Marilia AC SP
1 : 0
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
16:00
RIO PRETO SP RIO PRETO SP
2 : 0
EC Lemense SP EC Lemense SP
Brezilya - Piauiense
22:00
AA Corisaba PI AA Corisaba PI
22:00
River PI River PI
22:00
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
22:00
AA Altos PI AA Altos PI
Brezilya - Potiguar
00:00
Abc FC RN Abc FC RN
2 : 2
Santa Cruz FC RN Santa Cruz FC RN
22:00
America FC RN America FC RN
22:00
Baraunas RN Baraunas RN
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
02:00
Uniao Cacoalense RO Uniao Cacoalense RO
02:00
Barcelona RO Barcelona RO
02:00
Uniao Cacoalense RO Uniao Cacoalense RO
0 : 0
Vihena RO Vihena RO
22:30
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
22:30
Genus RO Genus RO
Brezilya - Sergipano
21:30
America FC Propria SE America FC Propria SE
21:30
Olimpico EC SE Olimpico EC SE
21:30
AD Carmopolis SE AD Carmopolis SE
21:30
Dorense FC SE Dorense FC SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
00:00
Aquidauanense FC MS Aquidauanense FC MS
2 : 0
Novoperario FC MS Novoperario FC MS
01:00
Corumbaense Futebol Clube MS Corumbaense Futebol Clube MS
4 : 1
Ivinhema MS Ivinhema MS
Bulgaristan - B PFG
13:00
Marek Dupnica Marek Dupnica
1 : 0
PFC Belasitsa Petrich PFC Belasitsa Petrich
15:00
Sportist Svoge Sportist Svoge
15:00
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
Bulgaristan - Parva Liga
15:30
FC Lokomotiv 1929 Sofia FC Lokomotiv 1929 Sofia
0 : 2
FC Krumovgrad FC Krumovgrad
17:45
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
0 : 1
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
Burundi - Ligue A
14:00
Vitalo FC Vitalo FC
3 : 0
Tigre Noir Ruyigi Tigre Noir Ruyigi
16:00
Musongati FC Musongati FC
16:00
Sports Dynamic Sports Dynamic
16:00
Kayanza United FC Kayanza United FC
16:00
Aigle Noir CS Aigle Noir CS
16:00
Flambeau Du Centre FC Flambeau Du Centre FC
16:00
Llb Amasipiri FC Llb Amasipiri FC
16:00
Rukinzo FC Rukinzo FC
16:00
Bumamuru FC Bumamuru FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
College 1975 FC College 1975 FC
18:30
Glacis United FC Glacis United FC
21:30
Europa FC Europa FC
21:30
Europa Point FC Europa Point FC
Çekya - 1st Division
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
2 : 1
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
17:00
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
3 : 0
FK Pardubice FK Pardubice
20:00
1 FC Slovacko Uherske Hradiste 1 FC Slovacko Uherske Hradiste
20:00
Sparta Prague Sparta Prague
Çekya - kupa
16:00
SFC Opava SFC Opava
2 : 0
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
Cezayir - Ligue 2
16:00
MO Constantine MO Constantine
16:00
CA Batna CA Batna
Çin - FA Süper Kupa
11:00
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
0 : 1
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
Danimarka - 1.Lig
17:00
Hobro IK Hobro IK
0 : 2
FC Fredericia FC Fredericia
Danimarka - Süperlig
16:00
Hvidovre IF Hvidovre IF
2 : 2
Viborg FF Viborg FF
16:00
Vejle BK Vejle BK
2 : 0
Silkeborg IF Silkeborg IF
18:00
Odense Boldklub Odense Boldklub
0 : 2
Brondby IF Brondby IF
20:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
20:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:00
Jocoro FC Jocoro FC
1 : 0
AD Isidro Metapan AD Isidro Metapan
00:00
Santa Tecla FC Santa Tecla FC
00:00
CD Aguila CD Aguila
04:30
CD Fas CD Fas
1 : 0
CD Fuerte San Francisco Morazan CD Fuerte San Francisco Morazan
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
20:00
CD Luis Angel Firpo U20 CD Luis Angel Firpo U20
20:00
Municipal Limeno U20 Municipal Limeno U20
20:00
CD Platense U20 CD Platense U20
20:00
11 Deportivo FC U20 11 Deportivo FC U20
21:30
CD Dragon U20 CD Dragon U20
21:30
Alianza FC U20 Alianza FC U20
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD El Roble de Ilobasco CD El Roble de Ilobasco
00:00
CD Santiagueno CD Santiagueno
00:00
CD Pipil CD Pipil
2 : 4
Atletico Balboa Atletico Balboa
20:00
CD Once Lobos Chalchuapa CD Once Lobos Chalchuapa
20:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
Estonya - Süper Kupa
13:30
Flora Tallinn Flora Tallinn
3 : 2
Trans Narva Trans Narva
Fas - Botola Pro D1
18:00
Hassania Union Sport Agadir Hassania Union Sport Agadir
0 : 0
SCC Mohammedia SCC Mohammedia
20:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
20:00
Union Touarga Union Touarga
22:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
22:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
Fas - Botola Pro D2
17:00
ASS Association Sportive de Sale ASS Association Sportive de Sale
0 : 0
JS Massira JS Massira
17:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
17:00
Racing Athletic Club Casablanca Racing Athletic Club Casablanca
17:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
17:00
Stade Marocain Stade Marocain
17:00
Chabab Ben Guerir Chabab Ben Guerir
17:00
Olympique Dcheira Olympique Dcheira
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Stade D´abidjan Stade D´abidjan
18:30
Sol FC Sol FC
21:00
Zoman FC Zoman FC
21:00
Stella Club Dadjame Stella Club Dadjame
Finlandiya - Ykkosliigacup
14:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
14:00
FF Jaro FF Jaro
Gana - Premier Lig
18:00
Karela United Fc Karela United Fc
1 : 0
Legon Cities FC Legon Cities FC
18:00
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
0 : 0
Accra Great Olympics Accra Great Olympics
18:00
Bibiani Gold Stars FC Bibiani Gold Stars FC
1 : 1
Berekum Chelsea Fc Berekum Chelsea Fc
18:00
Bechem United Bechem United
0 : 0
Nsoatreman FC Nsoatreman FC
18:00
Nations FC Nations FC
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
2 : 0
Real Tamale United Real Tamale United
18:00
Accra Lions Accra Lions
18:00
Medeama SC Medeama SC
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
CSD Municipal CSD Municipal
4 : 1
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
03:00
Comunicaciones FC Comunicaciones FC
0 : 0
CSD Xelaju MC CSD Xelaju MC
20:00
CSD Zacapa CSD Zacapa
20:00
CD Guastatoya CD Guastatoya
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
Maritzburg United Maritzburg United
16:00
Paarl United Paarl United
16:00
Nc Professionals Nc Professionals
16:00
Chippa United FC Chippa United FC
16:00
D General D General
16:00
Madridtas Madridtas
19:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
19:00
Milford FC Milford FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Kerala Blasters FC Kerala Blasters FC
4 : 2
FC Goa FC Goa
Hindistan - I-Ligi
14:00
Sreenidi Deccan FC Sreenidi Deccan FC
2 : 0
Namdhari Sports Academy Namdhari Sports Academy
16:30
Trau FC Trau FC
1 : 2
Shillong Lajong FC Shillong Lajong FC
Hırvatístan - HNL
17:00
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
1 : 0
HNK Rijeka HNK Rijeka
19:30
HNK Gorica HNK Gorica
19:30
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
Hırvatístan - Prva NL
14:30
NK Dubrava Zagreb NK Dubrava Zagreb
14:30
HNK Vukovar 1991 HNK Vukovar 1991
17:00
Zmijavci Zmijavci
17:00
NK Solin NK Solin
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
Lobos UPNFM Lobos UPNFM
2 : 4
CD Victoria La Ceiba CD Victoria La Ceiba
02:00
Real CD Espana San Pedro Sula Real CD Espana San Pedro Sula
3 : 1
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
04:00
FC Motagua Tegucigalpa FC Motagua Tegucigalpa
0 : 2
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Kitchee SC Kitchee SC
6 : 0
Hk U23 Football Team Hk U23 Football Team
10:00
Resources Capital FC Resources Capital FC
0 : 4
Eastern SC Eastern SC
10:00
Eastern SC Eastern SC
10:00
Kitchee SC Kitchee SC
Hong Kong, Çin - Division 1
10:30
Güney Çin Güney Çin
3 : 1
Shatin Shatin
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
14:00
Atletico Arteixo Atletico Arteixo
14:00
UD Paiosaco UD Paiosaco
14:30
SD Sarriana SD Sarriana
14:30
CD Estradense CD Estradense
18:30
Betanzos CF Betanzos CF
18:30
Silva SD Silva SD
19:00
Arosa SC Arosa SC
19:00
Polvorin FC Polvorin FC
19:00
Bergantinos CF Bergantinos CF
19:00
UD Barbadas UD Barbadas
19:00
Alondras CF Alondras CF
19:00
Rapido de Bouzas Rapido de Bouzas
19:00
UD Somozas UD Somozas
19:00
Viveiro CF Viveiro CF
21:30
Pontevedra CF B Pontevedra CF B
21:30
Csd Arzua Csd Arzua
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
14:00
Sevilla FC C Sevilla FC C
2 : 0
CD Cabecense CD Cabecense
14:00
CD Gerena CD Gerena
14:00
Puente Genil FC Puente Genil FC
14:00
Ayamonte CF Ayamonte CF
14:00
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
14:00
Coria CF Coria CF
14:00
La Palma CF La Palma CF
19:00
Espeleno Atletico Espeleno Atletico
19:00
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
19:00
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
19:00
Bollullos CF Bollullos CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
14:00
Mallorca B Mallorca B
1 : 2
CD Platges de Calvia CD Platges de Calvia
18:00
SD Portmany SD Portmany
18:00
CD Llosetense CD Llosetense
18:30
CE Alaior CE Alaior
18:30
UD Alcudia UD Alcudia
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
14:00
Tenerife B Tenerife B
14:00
CD La Cuadra CD La Cuadra
15:00
UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
15:00
CF Panaderia Pulido CF Panaderia Pulido
15:00
CA Victoria CA Victoria
3 : 0
V. Santa Brigida V. Santa Brigida
İspanya - Tercera Federacion, Grup 13
14:00
El Palmar CF-Estrella Grana El Palmar CF-Estrella Grana
14:00
Racing Murcia Racing Murcia
14:00
CD Algar CD Algar
14:00
Union Molinense CF 2020 Union Molinense CF 2020
14:30
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
14:30
Cap Ciudad de Murcia Cap Ciudad de Murcia
19:00
UD Caravaca UD Caravaca
19:00
Ucam Murcia II Ucam Murcia II
19:00
CD Cieza CD Cieza
19:00
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
19:30
CD Bullense CD Bullense
19:30
Muleno CF Muleno CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 14
14:00
CD Calamonte CD Calamonte
1 : 1
Cp Montehermoso Cp Montehermoso
14:00
SP Villafranca SP Villafranca
14:00
Moralo CP Moralo CP
14:15
CD Azuaga CD Azuaga
14:15
Arroyo CP Arroyo CP
14:30
Atletico Club Pueblonuevo Atletico Club Pueblonuevo
2 : 0
CF Trujillo CF Trujillo
14:30
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
14:30
CD Castuera Subastacar CD Castuera Subastacar
18:45
Racing CPVO Valverdeno Racing CPVO Valverdeno
18:45
Olivenza FC Olivenza FC
19:00
CD Coria CD Coria
19:00
CF Jaraiz CF Jaraiz
19:00
CD Don Alvaro CD Don Alvaro
19:00
Jerez CF Jerez CF
19:00
Don Benito Don Benito
19:00
CD Diocesano CD Diocesano
İspanya - Tercera Federacion, Grup 16
14:00
Comillas CF Comillas CF
14:00
CD Berceo CD Berceo
14:00
CD Varea CD Varea
14:00
Cdfc La Calzada Cdfc La Calzada
14:45
UD Logrones B UD Logrones B
14:45
CA River Ebro CA River Ebro
18:30
Club Deportivo Alberite Club Deportivo Alberite
18:30
CD Calahorra B CD Calahorra B
18:30
CD Anguiano CD Anguiano
18:30
Pena Balmaiso CF Pena Balmaiso CF
18:30
Club Haro Deportivo Club Haro Deportivo
18:30
Racing Rioja CF Racing Rioja CF
19:00
CD Arnedo CD Arnedo
19:00
CD Tedeon CD Tedeon
19:00
CD Alfaro CD Alfaro
19:00
CA Vianes CA Vianes
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
14:00
CF Calamocha CF Calamocha
14:00
CF Epila CF Epila
14:00
SD Borja SD Borja
14:00
CD Caspe CD Caspe
14:00
CD Binefar CD Binefar
14:00
CD Belchite 97 CD Belchite 97
14:00
Cuarte CD Cuarte CD
14:00
UD Fraga UD Fraga
18:00
CD Carinena CD Carinena
18:00
CD Ebro CD Ebro
18:00
SD Ejea SD Ejea
18:00
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
18:30
Illueca CF Illueca CF
18:30
AD Almudevar AD Almudevar
18:30
CD Fuentes CD Fuentes
18:30
SD Huesca B SD Huesca B
19:00
CD Utrillas CD Utrillas
19:00
CF Atletico de Monzon CF Atletico de Monzon
İspanya - Tercera Federacion, Grup 18
14:00
Atletico Albacete Atletico Albacete
14:00
CD Cazalegas CD Cazalegas
14:00
UD Socuellamos CF UD Socuellamos CF
14:00
CD Quintanar Del Rey CD Quintanar Del Rey
18:30
CD Torrijos CD Torrijos
18:30
CD Villacanas CD Villacanas
19:00
CD Huracan de Balazote CD Huracan de Balazote
19:00
Conquense Conquense
19:00
CD Marchamalo CD Marchamalo
19:00
Toledo Sad Toledo Sad
19:00
AD San Clemente AD San Clemente
19:00
Villarrubia CF Villarrubia CF
19:00
CF La Solana CF La Solana
19:00
CD Azuqueca CD Azuqueca
19:00
Atletico Tomelloso Atletico Tomelloso
19:00
CD Tarancon CD Tarancon
İspanya - Tercera Federacion, Grup 2
14:00
CD Llanes CD Llanes
14:00
Luarca CF Luarca CF
14:00
Real Titanico FC Real Titanico FC
1 : 2
CD Lealtad de Villaviciosa CD Lealtad de Villaviciosa
14:00
CD Colunga CD Colunga
14:00
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
14:00
Condal Club Condal Club
14:00
SD Lenense SD Lenense
14:00
Sporting Gijon (A) Sporting Gijon (A)
2 : 0
Urraca CF Urraca CF
18:45
Barcia CF Barcia CF
18:45
CD Praviano CD Praviano
18:45
CD Tuilla CD Tuilla
18:45
UC Ceares UC Ceares
19:30
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
19:30
Aviles Stadium CF Aviles Stadium CF
19:30
L Entregu CF L Entregu CF
19:30
UD Llanera UD Llanera
İspanya - Tercera Federacion, Grup 3
13:45
AD Siete Villas AD Siete Villas
13:45
CD Elemental Atletico Mineros CD Elemental Atletico Mineros
14:00
CD Guarnizo CD Guarnizo
2 : 2
Velarde CF Velarde CF
18:30
SD Torina SD Torina
18:30
CD Colindres CD Colindres
19:00
CF Vimenor CF Vimenor
19:00
CD Revilla CD Revilla
19:00
SD Solares Medio Cudeyo SD Solares Medio Cudeyo
19:00
CD Naval CD Naval
19:30
CD Tropezon CD Tropezon
19:30
Castro FC Castro FC
İspanya - Tercera Federacion, Grup 4
13:30
Club Portugalete Club Portugalete
13:30
CD Derio CD Derio
17:30
CD Vitoria CD Vitoria
17:30
SD Deusto SD Deusto
19:00
CD San Ignacio CD San Ignacio
19:00
CD Aurrera Ondarroa CD Aurrera Ondarroa
İspanya - Tercera Federacion, Grup 5
13:45
FE Grama FE Grama
13:45
UE Rapitenca UE Rapitenca
14:00
FC Vilafranca FC Vilafranca
14:00
FC L Escala FC L Escala
14:00
CF Montanesa CF Montanesa
0 : 0
Girona FC B Girona FC B
14:00
San Cristobal Cp San Cristobal Cp
14:00
AE Prat AE Prat
14:00
UE Castelldefels UE Castelldefels
1 : 1
Cfj Mollerussa Cfj Mollerussa
14:30
CE l`Hospitalet CE l`Hospitalet
14:30
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
18:30
CF Peralada CF Peralada
18:30
UE Tona UE Tona
20:00
Badalona Badalona
20:00
UE Olot UE Olot
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
14:00
Atletico Levante UD Atletico Levante UD
14:00
CD Burriana CD Burriana
14:00
CD Utiel CD Utiel
14:00
Atzeneta UE Atzeneta UE
İspanya - Tercera Federacion, Grup 7
13:30
AD Torrejon CF AD Torrejon CF
13:30
Colonia Moscardo Colonia Moscardo
13:30
AD Parla AD Parla
13:30
Las Rozas CF Las Rozas CF
14:00
CF Pozuelo de Alarcon CF Pozuelo de Alarcon
0 : 0
CD Paracuellos Antamira CD Paracuellos Antamira
14:00
CD Mostoles URJC CD Mostoles URJC
3 : 1
CDF Tres Cantos CDF Tres Cantos
14:00
Alcala Alcala
14:00
CF Trival Valderas Alcorcon CF Trival Valderas Alcorcon
14:00
Real Madrid C Real Madrid C
5 : 1
CD Canillas CD Canillas
18:30
CD Galapagar CD Galapagar
18:30
Rayo Vallecano de Madrid B Rayo Vallecano de Madrid B
İspanya - Tercera Federacion, Grup 8
18:00
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
18:00
Atletico Bembibre Atletico Bembibre
18:30
SD Almazan SD Almazan
18:30
CD Laguna de Duero CD Laguna de Duero
18:30
Atletico Tordesillas Atletico Tordesillas
18:30
UD Santa Marta UD Santa Marta
19:00
Cda Palencia Cda Palencia
19:00
CD Virgen Del Camino CD Virgen Del Camino
İspanya - Tercera Federacion, Grup 9
14:00
Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF
14:00
Udc Torredonjimeno Udc Torredonjimeno
14:15
CD Rincon CD Rincon
14:15
UD Torre Del Mar UD Torre Del Mar
14:15
UD Maracena UD Maracena
14:15
UD Almeria B UD Almeria B
19:00
MALAGA B MALAGA B
19:00
CD Torreperogil CD Torreperogil
19:00
Arenas Armilla CD Arenas Armilla CD
19:00
Atletico Mancha Real Atletico Mancha Real
19:30
Motril Motril
19:30
Real Jaen Real Jaen
20:00
CD El Ejido 2012 CD El Ejido 2012
20:00
Club Polideportivo Almeria Club Polideportivo Almeria
İsrail - Premier Lig
21:00
FC Ashdod FC Ashdod
21:00
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
İsveç - İsveç Kupası
15:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
1 : 0
Skovde AIK Skovde AIK
15:00
Helsingborg IF Helsingborg IF
0 : 1
IFK Varnamo IFK Varnamo
15:00
Halmstads BK Halmstads BK
1 : 1
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
15:00
Mjallby AIF Mjallby AIF
2 : 0
Vasteras SK Vasteras SK
17:15
United IK Nordic United IK Nordic
0 : 5
Djurgardens IF Djurgardens IF
19:30
IK Brage IK Brage
19:30
IK Sirius IK Sirius
19:30
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK
19:30
Utsiktens BK Utsiktens BK
İsviçre - Süper Lig
16:15
FC Lugano FC Lugano
2 : 0
FC Zurich FC Zurich
18:30
Young Boys Bern Young Boys Bern
0 : 1
Servette Geneva Servette Geneva
18:30
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
1 : 1
FC Winterthur FC Winterthur
İsviçre - Yükselme Ligi
16:00
FC St Gallen II FC St Gallen II
16:00
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
17:00
FC Bulle FC Bulle
17:00
SR Delemont SR Delemont
Jamaika - Premiyer Lig
21:00
Molynes Molynes
21:00
Dunbeholden FC Dunbeholden FC
23:30
Mount Pleasant FC Mount Pleasant FC
23:30
Montego Bay United Montego Bay United
23:30
Vere United FC Vere United FC
23:30
Lime Hall Academy FC Lime Hall Academy FC
23:30
Humble Lions FC Humble Lions FC
23:30
Waterhouse FC Waterhouse FC
Japonya - J.Lig 2
06:50
Ehime FC Ehime FC
1 : 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
07:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
2 : 3
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
07:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
3 : 0
Tochigi SC Tochigi SC
07:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
1 : 2
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
08:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
1 : 1
Kagoshima United Kagoshima United
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 5
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
08:00
Oita Trinata Oita Trinata
1 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Japonya - J.Lig 3
07:00
FC Imabari FC Imabari
1 : 0
Gainare Tottori Gainare Tottori
08:00
YSCC Yokohama YSCC Yokohama
1 : 1
Kataller Toyama Kataller Toyama
08:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
3 : 0
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
08:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
1 : 1
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
08:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
1 : 2
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
13:00
FC Osaka FC Osaka
2 : 1
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
Japonya - J.Ligi
08:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 : 2
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
08:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 1
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
11:45
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
2 : 1
Royal Cambodian Armed Forces FA Royal Cambodian Armed Forces FA
11:45
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
3 : 0
Prey Veng Prey Veng
14:00
Boeung Ket Angkor FC Boeung Ket Angkor FC
1 : 2
Visakha FC Visakha FC
Kamerun - Elite One
16:00
AS Fortuna AS Fortuna
0 : 3
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
16:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
1 : 3
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
17:30
Dynamo de Douala Dynamo de Douala
17:30
Gazelle FA de Garoua Gazelle FA de Garoua
17:30
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
17:30
Canon Sportife Yaounde Canon Sportife Yaounde
17:30
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
17:30
Colombe FC Colombe FC
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
Avion Academy Avion Academy
18:00
Stade Renard Stade Renard
Karadağ - 1. CFL
19:30
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
19:30
Petrovac Petrovac
Katar - Stars League
18:00
Al Wakrah Al Wakrah
0 : 0
Al Sadd SC Al Sadd SC
18:00
Al Duhail SC Al Duhail SC
18:00
Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
18:00
Al Sadd SC Al Sadd SC
18:00
Qatar SC Qatar SC
20:00
Al Duhail SC Al Duhail SC
20:00
Al-Arabi Doha Al-Arabi Doha
20:00
Al-Rayyan Al-Rayyan
20:00
Al-Shamal Al-Shamal
20:00
Al-Arabi Doha Al-Arabi Doha
20:00
Al-Rayyan Al-Rayyan
Kazakistan - Süper Kupa
15:00
FC Ordabasy FC Ordabasy
15:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
0 : 0
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
20:00
Aris Limassol Aris Limassol
20:00
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
20:00
Pafos FC Pafos FC
20:00
AEK Larnaka AEK Larnaka
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:00
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
16:00
Als Omonia Als Omonia
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
16:00
Iraklis Gerolakkou Iraklis Gerolakkou
0 : 0
Kedros Ayia Marina Skylloura Kedros Ayia Marina Skylloura
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
Asociacion Deportivo Cali Asociacion Deportivo Cali
2 : 0
Csdc de Pereira Csdc de Pereira
01:00
CD La Equidad CD La Equidad
1 : 1
America de Cali Sa America de Cali Sa
04:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
2 : 0
Alianza FC Alianza FC
23:30
CD Real Santander CD Real Santander
23:30
Llaneros FC Llaneros FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:10
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
2 : 0
Independiente Medellin Independiente Medellin
04:20
Boyaca Patriotas FC Boyaca Patriotas FC
1 : 0
Millonarios FC Millonarios FC
Kosova - Birinci Lig
15:00
KF Trepca Mitrovice KF Trepca Mitrovice
15:00
KF Istogu KF Istogu
15:00
KF Drenica Skenderaj KF Drenica Skenderaj
15:00
KF Phoenix Banje KF Phoenix Banje
15:00
KF Dinamo Ferizaj KF Dinamo Ferizaj
15:00
KF Trepca 89 KF Trepca 89
15:00
FC Suhareka FC Suhareka
15:00
KF Rahoveci KF Rahoveci
15:00
KF Kika KF Kika
15:00
KF Vushtrria KF Vushtrria
Kosova - Süper Lig
15:00
KF Llapi KF Llapi
15:00
FC Prishtina FC Prishtina
15:00
KF Drita KF Drita
15:00
KF Dukagjini KF Dukagjini
15:00
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
15:00
KF Fushe Kosova KF Fushe Kosova
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
20:00
Adr Jicaral Adr Jicaral
20:00
AD Carmelita AD Carmelita
20:00
Guadalupe FC Guadalupe FC
20:00
CD Escorpiones Belen CD Escorpiones Belen
20:15
AD Sarchi AD Sarchi
20:15
Quepos Cambute Quepos Cambute
23:00
AD Cariari Pococi AD Cariari Pococi
23:00
CS Uruguay de Coronado CS Uruguay de Coronado
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
0 : 0
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
03:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
0 : 1
Herediano Herediano
04:30
AD San Carlos AD San Carlos
1 : 1
Puntarenas Puntarenas
Kuzey Makedonya - Prva Liga
16:00
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
2 : 0
Bregalnica Stip Bregalnica Stip
16:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
2 : 0
Rabotnicki Rabotnicki
16:00
Voska Sport Voska Sport
0 : 0
FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
16:00
FK Akademija Pandev FK Akademija Pandev
3 : 0
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
16:00
FK Shkendija FK Shkendija
2 : 2
KF Gostivari KF Gostivari
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
FK Karaorman FK Karaorman
0 : 0
Ohrid Ohrid
Litvanya - Süper Kupa
19:15
FK Panevezys FK Panevezys
19:15
FK Transinvest FK Transinvest
Lübnan - Premiyer Lig
15:15
Al Tadamon Sour Al Tadamon Sour
15:15
Al Hikma Al Hikma
15:15
Tripoli AC Tripoli AC
15:15
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
16:00
Al Safa Al Safa
16:00
Al Ahed Al Ahed
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
17:00
FC Mamer 32 FC Mamer 32
17:00
FC Rodange 91 FC Rodange 91
18:00
US Rumelange US Rumelange
18:00
Grevenmacher Grevenmacher
18:00
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
18:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
18:00
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
18:00
Residence Walferdange Residence Walferdange
18:00
FC Lorentzweiler FC Lorentzweiler
18:00
US Hostert US Hostert
18:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
18:00
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
18:00
Avenir Beggen Avenir Beggen
18:00
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
18:00
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
18:00
FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen Wormeldange
Lüksemburg - Ulusal Lig
17:00
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
17:00
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
18:00
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
18:00
FC Una Strassen FC Una Strassen
18:00
FC Differdange 03 FC Differdange 03
18:00
Kaerjeng Kaerjeng
18:00
F91 Dudelange F91 Dudelange
18:00
FC Mondercange FC Mondercange
18:00
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
18:00
CS Fola Esch-Alzette CS Fola Esch-Alzette
18:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
18:00
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
18:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
18:00
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
Macaristan - NB 2
16:00
Soroksar SC Soroksar SC
16:00
Kozarmisleny SE Kozarmisleny SE
16:00
Budafoki Mte Budafoki Mte
16:00
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
16:00
Mosonmagyarovari TE Mosonmagyarovari TE
16:00
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
16:00
Pecsi MFC Pecsi MFC
0 : 1
FC Ajka FC Ajka
16:00
Budapest Honved FC Budapest Honved FC
0 : 1
BFC Siofok BFC Siofok
19:00
Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia
19:00
Bvsc-Zuglo Bvsc-Zuglo
19:00
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
19:00
Vasas FC Vasas FC
19:00
Haladas Haladas
19:00
Tiszakecskei LC Tiszakecskei LC
Macaristan - NB I
17:00
Kisvarda FC Kisvarda FC
0 : 1
Paksi SE Paksi SE
19:30
Ujpest FC Budapest Ujpest FC Budapest
19:30
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
Malta - Premier Lig
13:00
Sirens FC Sirens FC
0 : 4
Gzira United FC Gzira United FC
16:00
Valetta Valetta
0 : 2
Marsaxlokk Marsaxlokk
16:00
Gudja United Gudja United
0 : 4
St Lucia FC St Lucia FC
18:15
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
0 : 0
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
18:30
Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
0 : 1
Floriana FC Floriana FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
02:00
Club Leon Club Leon
1 : 0
Atletico San Luis Atletico San Luis
04:00
Tigres UANL Tigres UANL
1 : 1
Atlas FC Atlas FC
04:05
Guadalajara Chivas Guadalajara Chivas
3 : 1
Pumas Unam Pumas Unam
06:10
CF America CF America
1 : 0
Cruz Azul Cruz Azul
21:00
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
21:00
Club Tijuana de Caliente Club Tijuana de Caliente
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Colima FC Colima FC
2 : 4
UA Zacatecas UA Zacatecas
02:00
CF Cafetaleros de Chiapas CF Cafetaleros de Chiapas
3 : 0
Lobos Ulmx Lobos Ulmx
02:00
Irapuato Irapuato
02:00
Inter Playa Del Carmen Inter Playa Del Carmen
02:00
Escorpiones FC Escorpiones FC
1 : 0
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
02:00
Inter de Queretaro Inter de Queretaro
3 : 3
Halcones De Zapopan FC Halcones De Zapopan FC
04:00
Gavilanes de Matamoros Gavilanes de Matamoros
0 : 1
Mineros de Fresnillo FC Mineros de Fresnillo FC
04:00
Racing FC Porto Palmeiras Racing FC Porto Palmeiras
2 : 0
CA San Juan de Aragon CA San Juan de Aragon
21:00
Montaneses FC Montaneses FC
21:00
Reboceros de La Piedad Reboceros de La Piedad
Meksika - Liga Premier Serie B
00:30
Artesanos Metepec FC Artesanos Metepec FC
1 : 0
Club Deportivo de Futbol Zitacuaro Club Deportivo de Futbol Zitacuaro
01:00
Club Atletico Pachuca Club Atletico Pachuca
4 : 1
Huracanes Izcalli FC Huracanes Izcalli FC
03:00
CD Ayense AC CD Ayense AC
1 : 3
Aguacateros CD Uruapan Aguacateros CD Uruapan
20:00
Caja Oblatos Cfd Caja Oblatos Cfd
20:00
Cdm FC Cdm FC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Deportivo Toluca U23 Deportivo Toluca U23
18:00
Club Tijuana de Caliente U23 Club Tijuana de Caliente U23
20:00
Club Santos Laguna U23 Club Santos Laguna U23
20:00
Mazatlan FC U23 Mazatlan FC U23
Mısır - Premier Lig
17:00
Pharco FC Pharco FC
1 : 1
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
20:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
20:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
Nijerya - NPFL
17:00
Gombe United FC Gombe United FC
17:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
17:00
Plateau United Plateau United
0 : 0
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
19:30
Remo Stars Remo Stars
19:30
Rivers United FC Rivers United FC
Nikaragua - Premier Lig
04:00
CD Ocotal CD Ocotal
3 : 2
Indigenas de Matagalpa FC Indigenas de Matagalpa FC
04:00
Real Esteli FC Real Esteli FC
2 : 0
CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
CD Arabe Unido CD Arabe Unido
0 : 0
San Francisco FC San Francisco FC
02:15
Umecit Umecit
1 : 0
AF Sporting San Miguelito AF Sporting San Miguelito
04:30
CD Universitario CD Universitario
1 : 3
Costa del Este FC Costa del Este FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:15
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
2 : 0
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
02:45
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 : 0
Sol De America Sol De America
Peru - Premier Lig
01:30
Melgar Melgar
2 : 1
Union Comercio Union Comercio
02:15
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
0 : 4
Sporting Cristal Sporting Cristal
21:45
Atletico Grau Atletico Grau
21:45
Asociacion Deportiva Tarma Asociacion Deportiva Tarma
Polonya - Ekstraklasa
14:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
2 : 2
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
17:00
Widzew Lodz Widzew Lodz
3 : 1
KS Gornik Zabrze KS Gornik Zabrze
19:30
Korona Kielce Korona Kielce
19:30
Legia Warszawa Legia Warszawa
Polonya - I Liga
14:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
14:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Polonya - I Ligi
14:40
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
5 : 1
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
17:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
0 : 2
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
20:00
CWKS Resovia CWKS Resovia
20:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
Romanya - Liga 1
15:00
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 : 0
U. Cluj U. Cluj
21:00
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21:00
FC Botosani FC Botosani
Romanya - Liga 2
15:00
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
15:00
FC Buzau FC Buzau
18:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
18:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Mukura Mukura
0 : 2
Apr FC Apr FC
16:00
Gorilla FC Gorilla FC
1 : 1
Bugesera FC Bugesera FC
16:00
Etincelles Etincelles
2 : 2
Sunrise Sunrise
San Marino - Campionato Sammarinese
17:00
SP Tre Penne SP Tre Penne
17:00
Cosmos Serravalle Cosmos Serravalle
17:00
LA Fiorita LA Fiorita
17:00
SS San Giovanni SS San Giovanni
17:00
AC JUVENES/DOGANA AC JUVENES/DOGANA
17:00
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
Senegal - Premier Lig
19:30
US Ouakam US Ouakam
19:30
AS Pikine AS Pikine
19:30
ASC Linguere ASC Linguere
19:30
Casa Sport Casa Sport
19:30
Generation Foot Generation Foot
19:30
Stade de Mbour Stade de Mbour
19:30
Guediawaye FC Guediawaye FC
19:30
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
Şili - Premier Lig
00:00
Palestino Palestino
5 : 0
CD Cobreloa Calama CD Cobreloa Calama
00:00
U. Chile U. Chile
1 : 0
Audax Italiano Audax Italiano
18:00
Huachipato Huachipato
0 : 0
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
18:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
1 : 1
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
Şili - Primera B
00:00
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
0 : 1
CSD Rangers CSD Rangers
02:30
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
1 : 1
AC Barnechea AC Barnechea
Sırbistan - Prva Liga
15:00
RFK Graficar Beograd RFK Graficar Beograd
15:00
FK Indjija FK Indjija
15:00
Novi Sad Novi Sad
15:00
Belgrade Belgrade
19:00
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice
19:00
FK Mladost Gat FK Mladost Gat
Sırbistan - Superliga
16:00
FK Javor Ivanjica FK Javor Ivanjica
0 : 3
FK Radnicki 1923 Kragujevac FK Radnicki 1923 Kragujevac
18:30
FK Napredak Krusevac FK Napredak Krusevac
3 : 0
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
20:30
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
20:30
FK Spartak Subotica FK Spartak Subotica
Slovakya - Superliga
17:00
AS Trencin AS Trencin
0 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
19:30
FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova
19:30
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
Slovenya - PrvaLiga
15:00
NK Rogaska NK Rogaska
0 : 0
NK Maribor NK Maribor
17:00
NK Domzale NK Domzale
2 : 1
NK Celje NK Celje
19:30
Mura Murska Sabota Mura Murska Sabota
19:30
NK Radomlje NK Radomlje
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Kitayosce FC Kitayosce FC
1 : 1
Singida BS FC Singida BS FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
1 : 1
Azam FC Azam FC
16:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
1 : 3
Mashujaa FC Mashujaa FC
18:30
Kagera Sugar Kagera Sugar
18:30
Ihefu FC Ihefu FC
Tayland - Thai League 1
13:30
Ratchaburi FC Ratchaburi FC
1 : 0
Uthai Thani FC Uthai Thani FC
14:00
Bg Pathum United FC Bg Pathum United FC
2 : 2
Bangkok United FC Bangkok United FC
15:00
Chonburi FC Chonburi FC
3 : 1
Sukhothai FC Sukhothai FC
Tayland - Thai Lig 2
13:30
Suphan Buri FC Suphan Buri FC
13:30
Krabi FC Krabi FC
14:00
Nakhon Ratchasima FC Nakhon Ratchasima FC
14:00
Nakhon SI United Nakhon SI United
14:30
Chiangmai United Chiangmai United
14:30
Rayong FC Rayong FC
15:00
Nongbua Pitchaya FC Nongbua Pitchaya FC
15:00
Kasetsart FC Kasetsart FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
Caledonia AIA Caledonia AIA
2 : 2
La Horquetta Rangers FC La Horquetta Rangers FC
03:00
Prisons FC Prisons FC
0 : 3
Cunupia FC Cunupia FC
23:00
Club Sando Club Sando
23:00
Central FC Central FC
Tunus - Lig 1
16:00
Olypique De Beja Olypique De Beja
2 : 1
Es Metlaoui Es Metlaoui
16:00
AS Marsa AS Marsa
0 : 1
As Soliman As Soliman
16:00
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
0 : 0
Us Tataouine Us Tataouine
Ukrayna - Premier Lig
14:00
Veres Rivne Veres Rivne
0 : 2
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
14:00
SC Dnipro-1 SC Dnipro-1
1 : 1
FC Minaj FC Minaj
16:30
FC Metalist 1925 Kharkiv FC Metalist 1925 Kharkiv
2 : 4
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
19:00
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv
0 : 0
FC Polissya FC Polissya
Ukrayna - U19
12:00
FC Metalist 1925 Kharkiv FC Metalist 1925 Kharkiv
12:00
Fc Dynamo Kiev Fc Dynamo Kiev
14:00
Obolon Kyiv Obolon Kyiv
14:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
14:00
FC Oleksandria FC Oleksandria
14:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
15:00
FC Zorya Lugansk FC Zorya Lugansk
1 : 2
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
19:00
Sierra Leone Sierra Leone
0 : 1
Liberia Liberia
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Sahab SC Sahab SC
17:00
Al Aqaba Al Aqaba
Uruguay - Premier Lig
02:00
Penarol URU Penarol URU
2 : 0
Miramar Misiones Miramar Misiones
16:00
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
0 : 0
Atletico Fenix Montevideo Atletico Fenix Montevideo
23:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
23:00
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
Venezuela - Premier Lig
00:45
Estudiantes de Merida Estudiantes de Merida
1 : 1
Caracas FC Caracas FC
03:30
Zamora FC Zamora FC
1 : 1
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
23:00
Carabobo FC Carabobo FC
23:00
Angostura FC Angostura FC
Vietnam - V Lig 2
12:00
Phu Dong FC Phu Dong FC
2 : 1
Phu Tho FC Phu Tho FC
12:00
Tdcs Dong Thap Tdcs Dong Thap
0 : 0
PVF-Cong An Nhan Dan FC PVF-Cong An Nhan Dan FC
13:00
Hoa Binh FC Hoa Binh FC
0 : 2
SHB Da Nang SHB Da Nang
14:00
Ba Ria Vung Tau Fc Ba Ria Vung Tau Fc
5 : 3
Long AN FC Long AN FC
Yunanistan - Süper Lig 1
17:30
Pas Giannina Pas Giannina
2 : 2
OFI Crete OFI Crete
18:00
Panaitolikos Agrinio Panaitolikos Agrinio
1 : 0
Paok Thessaloniki Paok Thessaloniki
19:00
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
0 : 0
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
20:30
Volos NPS Volos NPS
21:00
Panathinaikos Athens Panathinaikos Athens
21:00
AE Kifisia FC AE Kifisia FC
Yunanistan - Süper Lig 2
15:00
AE Larissa FC AE Larissa FC
0 : 0
APO Levadeiakos FC APO Levadeiakos FC
16:00
AEK Athens B AEK Athens B
0 : 0
P.O.T Iraklis P.O.T Iraklis
16:00
Kampaniakos Kampaniakos
1 : 0
Eolikos Eolikos
16:00
Apollon Pontou Apollon Pontou
0 : 3
Makedonikos FC Makedonikos FC
16:00
AO Egaleo 1931 PAE AO Egaleo 1931 PAE
0 : 0
Chania FC Chania FC
16:00
Diagoras Diagoras
1 : 2
Panachaiki 1891 FC Panachaiki 1891 FC
16:00
Giouchtas Giouchtas
0 : 1
GS Ilioupoli GS Ilioupoli
16:00
Tilikratis FC Tilikratis FC
0 : 3
Athens Kallithea FC Athens Kallithea FC
Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:30
Panserraikos Panserraikos
3 : 1
Atromitos Athinon Atromitos Athinon
13:00
Pas Giannina Pas Giannina
1 : 6
OFI OFI
Zambiya - Premiyer Lig
14:00
Mutondo Stars Mutondo Stars
0 : 1
Trident FC Trident FC
16:00
Zesco United Zesco United
1 : 1
Power Dynamos Power Dynamos

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 27 48 70
2 Galatasaray 26 41 69
3 Trabzonspor 26 9 43
4 Beşiktaş 26 6 43
5 Kasımpaşa 27 -2 39
6 Rams Başakşehir 27 2 36
7 Çaykur Rizespor 27 -12 36
8 Bitexen Antalyaspor 26 2 35
Detaylı Puan Durumu